Logo

Rozwiązania data center dla biznesu. Jak dogonić najlepszych?

Date

Friday, April 16, 2021

Time

12:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!


Przed jakimi wyzwaniami stoją obecnie zarządzający firmami i liderzy IT oraz jakich rozwiązań poszukują? Nie tylko pandemia jest katalizatorem zmian, biznes staje się coraz bardziej cyfrowy, adaptacyjny – pandemia znacznie uwypukliła trwające zmiany. Co ważne, możemy je obserwować w każdej z branż, a wg raportu IDC już w 2022 roku 46% wszystkich produktów i usług sprzedawanych przez przedsiębiorstwa na całym świecie będzie cyfrowych lub dostarczanych cyfrowo.

Potwierdzają to eksperci INEA - Maciej Hojszyk i Dobrogniew Borsuk, bazując na wieloletnim doświadczeniu we współpracy z klientami różnych branż w takich obszarach jak usługi datacenter, bezpieczeństwo i zapewnienie ciągłości działania czy łączność z chmurą. W trakcie webinaru podzielą się wiedzą i doświadczeniem, zwracając szczególną uwagę na wspólne wyzwania dla zarządzających IT, jak m.in. praca zdalna, bezpieczeństwo, niezawodność i elastyczność infrastruktury.

Zagadnienia, które omówimy to:

  • jak zmieniają się oczekiwania kierownictwa wobec IT i jak na nie odpowiedzieć, np. praca zdalna z klientem
  • jaką rolę pełni INEA w rozwiązywaniu typowych problemów takich jak zapewnienie niezawodnej łączności, skalowalność czy bezpieczeństwo,
  • studium przypadku na przykładzie przedsiębiorstwa z branży poligraficznej: identyfikacja słabych punktów i potrzeb, zaproponowane rozwiązanie, projekt wdrożenia i efekty biznesowe,
  • przewidziany czas na pytania i dyskusję.

Dla kogo

Webinar skierowany jest do liderów obszaru IT w firmach, osób odpowiedzialnych za infrastrukturę IT jak również przedstawicieli pionów biznesowych współpracujących z IT przy realizacji celów biznesowych. Skorzystają zarówno firmy będące u progu transformacji technologicznej i cyfryzacji jak i organizacje będące w trakcie tego procesu i poszukujące efektywnych rozwiązań w obszarze łączności, elastyczności infrastruktury, skalowalności i bezpieczeństwa.

Prelegenci:

Maciej Hojszyk, B2B Director
Dobrogniew Borsuk, Pre-Sales Engineer